Şef Murat Bozok’tan Papyon’a Özel Pizzalar

Şef Murat Bozok’tan Papyon’a Özel Pizzalar

İstanbul, Şişli’de hizmet veren yenilikçi restoran Papyon, dünyaca ünlü şefi Murat Bozok ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Zira Şef Murat Bozok, menüdeki lezzet hakimiyeti ile sadece Şişli halkına değil tüm yakaya lezzetli tatlar sunuyor, Şişli yemek online ödeme yöntemleri ile ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti veriyor. Şişli pizza ve hamburger siparişlerinde öne çıkan Papyon, sıradan pizza tariflerinden sıyrılarak kendine has tarifleriyle kullanıcıları yepyeni bir lezzetle tanıştırıyor.

Pizza Şişli halkının hamburger ile birlikte sıklıkla sipariş ettiği en pratik ve leziz yemek alternatiflerinden biri olarak Papyon’un menüsünü şenlendiriyor. Şişli paket servis ile bu doyumsuz lezzetli tatma şansı buluyor. Pizza yemeyi seven ve pizzanın pratik lezzetinden vazgeçemeyen kişiler, Papyon mutfağından çıkan tariflere adeta bağımlı oluyor. Pizza, tek başına ya da kalabalık ortamlara keyifle uyum sağlayan bir yemek. Murat Bozok’un benzersiz tarifleriyle sohbetler daha da keyifleniyor, lezzetle tatlanıyor.

Pizzaya yeni bir lezzet dokunuşu

Şef Murat Bozok, dünyaca ünlü becerisiyle alışagelen tüm yemekleri yeniden yorumluyor, kendi lezzet dokunuşlarıyla unutulmaz bir tada kavuşturuyor. Papyon menüsünün başarısını artıran Şef Murat Bozok, Şişli ilçesini kendi tatlarıyla tanıştırıyor. Şişli pizza konusunda ne denli şanslı olduğunu biliyor, online pizza siparişini Papyon ile gerçekleştiriyor. Hem restoranda hem de online sipariş ağında her gün yüzlerce pizza Papyon personeli tarafından kişilerle buluşturuluyor.

Şişli yemek online ödeme imkânı ile pizza sipariş etmek istediğinizde Papyon ile hiç zorlanmadan birkaç tıkla siparişinizi oluşturabilir, online ödeme ya da kapıda ödemeden yararlanabilirsiniz. Papyon olarak benzersiz pizza menümüzü sizlere en sıcak ve en hızlı şekilde ulaştırmaktan, gününüzü leziz bir pizza ile şenlendirmekten keyif duyuyoruz.

Şişli online pizza siparişi

Şişli paket servis sistemimizle kulaktan kulağa yayılan ve herkesin tatmasını dilediğimiz pizza menülerimizi sipariş edebilirsiniz. Şişli pizza menüsü, Papyon menüsü ile yön değiştiriyor. Şef Murat Bozok, leziz pizzalarını taptaze malzemelerle hazırlıyor, tadıyla tüm stresinizi alıyor. Hemen papyonbistro.com’dan online sipariş kategorimizi inceleyin, tüm pizzaları görüntüleyin. Sadece birkaç tıkla pizzanız kısa sürede kapınızda. 

Kategoriler