Şişli Online Pizza Siparişini Papyon’dan Veriyor

Şişli Online Pizza Siparişini Papyon’dan Veriyor

İtalya’dan dünyaya açılan pizza, Türkiye’de Türk mutfağının sırlarıyla birleşerek efsane bir lezzete ulaşıyor. Dünyaca ünlü Şef Murat Bozok, Papyon mutfağında sergilediği pizza becerileriyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Papyon menüsünde parlayan pizza çeşitleri, Şişli paket servis ağımızın en sevilen yemeği sayılıyor. Şişli hamburger ve pizza dendiğinde yönünü Papyon’a çeviriyor.

Pizza Şişli halkının çok sevdiği fakat Şişli ile sınırlı kalmadığı bir lezzet. Öyle ki farklı ilçelerden şefimizin özenle hazırladığı pizzalar online sipariş ile talep görüyor. Şişli yemek online ödeme sistemimiz sayesinde, siparişler hızla tamamlanıyor, herkes sevdiği lezzeti keyifle yiyor. Papyon menüsünde pizza ile birlikte pide çeşitleri de oldukça rağbet görüyor. Kıymalı, pastırmalı gibi farklı pideler, Şişli online yemek sipariş hattını süslüyor.

Şişli pizza çeşitleri bakımından şanslı. Şef Murat Bozok, klasik pizzalar yerine içeriği zenginleştirilmiş özgün tarifleriyle pizzalara yeni bir lezzet kazandırıyor. Pizzalarımızı denemek için Şişli paket servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Papyon pizza çeşitlerini tanıyalım

Papyon menüsünü süsleyen pizza çeşitlerimizi inceleyelim mi?

Margarita pizza: Görüntüsüyle bile cezbeden margarita pizza marinara sos, mozarella peyniri, taze fesleğen ve roka yaprakları ile servis ediliyor. Hafif, leziz ve sağlıklı bir pizza, mutlaka denemelisiniz.

4 peynir pizza: Mozarella, rokfor, ricotta ve parmesan peyniri buluşması biraz kuru incir, biraz kekik ile unutulmaz bir pizzaya dönüşüyor. Yeni tatlar keşfetmeyi seviyorsanız, mutlaka sipariş etmelisiniz. 

Mantar ve mozarella pizza: Marinara sos, mozarella peyniri, yabani mantar ve közlenmiş biber içeren pizza ile birlikte bildiğiniz tüm pizzalara unutacağınız yeni bir pizza deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şarküteri pizza: Şarküteri ürünleri çok seven ve pizzada bolca bulunsun isteyenlere özel bir lezzet. Şarküteri pizzada marinara sos, mozarella, dana jambon, pastırma, sucuk ve kıyılmış maydanoz yer alıyor.

Dana kaburgalı pizza: Papyon mutfağının sevilen lezzetli dana kaburgalı pizza, adının hakkını veriyor. İdeal miktarda dana kaburga, marinara sos, mozarella peynir ve mor soğan içeren pizza, Şef Murat Bozok’un sihirli ellerinden çıkıyor.

Papyon pizza menüsü beklentilerin üstünde tariflere sahip. Şef Murat Bozok, özgün tarifleriyle Şişli pizza siparişlerinin kalitesini artırıyor. Papyon, Şişli paket servis ağında, lezzetinden ödün vermeyecek hızıyla ilgi görüyor. Sizler de Papyon pizzaları ile tanışmak isterseniz web sitemizden online sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Kategoriler